شما اینجا هستید
اخبار » ایجاد ایستگاه چهارم آتش‌نشانی در مراغه از اولویت‌های شهرداری است

شهردار مراغه گفت: ایستگاه چهارم آتش نشانی با توجه به گستردگی شهر و نیازهای شهری، در منطقه پهرآباد ایجاد می‌شود که به‌زودی با مکانیابی برای ساختمان شهرداری منطقه ۳ این امر تحقق پیدا می‌کند.

❇️ ایجاد ایستگاه چهارم آتش‌نشانی در مراغه از اولویت‌های شهرداری است

✅ شهردار مراغه گفت: ایستگاه چهارم آتش نشانی با توجه به گستردگی شهر و نیازهای شهری، در منطقه پهرآباد ایجاد می‌شود که به‌زودی با مکانیابی برای ساختمان شهرداری منطقه ۳ این امر تحقق پیدا می‌کند.

🔹 مهندس مقتومی گفت: هم اکنون ایستگاه سوم در محوطه پارک ملت درحال ساخت بوده و آشیانه‌ خودروهای آتش‌نشانی نیز در زمینی به مساحت ۱۰۰ متر ایجاد می‌شود که برای اجرای آن حدود ۷ میلیارد ریال هزینه پیش بینی شده است.

🔹وی افزود: برای تجهیز ایستگاه سوم از وسایل موجود سایر ایستگاه‌ها استفاده نموده و برای تقویت تجهیزات آتش‌نشانی از سازمان شهرداری‌های کشور در حال پیگیری هستیم تا علاوه‌بر افزایش تجهیزات بتوانیم یک دستگاه خودروی آتش‌نشانی نیز به ناوگان آتش‌نشانی مراغه بیفزاییم.

🔹 شهردار مراغه به ضرورت تهیه خودرو نردبان دار چند ده متری اشاره کرد و گفت :با توجه به وجود ساختمان‌هایی با طبقات زیاد در سطح شهر مراغه، خرید خودرو نردبان دار بزرگ برای شهر مراغه ضروری بوده که در این خصوص نیز اقدامات اولیه انجام یافته که امیدواریم بتوانیم با نظر مساعد سازمان شهرداری‌های کشور این خواسته را محقق نماییم.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |