شما اینجا هستید
اخبار » قدردانی شهردار و اعضای شورای شهر خداجو از شهردار مراغه

در آستانه سالروز شهادت سرلشگر شهید مهدی باکری و روز شهردار ، اعضای شورای شهر و شهردار خداجو با حضور در دفتر کار شهردار مراغه با اهدای لوح از زحمات مهندس مقتومی تجلیل کردند.

اعضای شورای شهر خداجو در ابتدای این دیدار در سخنان جداگانه ای با بیان اینکه ۲۵ اسفند ماه هر سال به منظور ارج نهادن به تلاش های شهرداران، روز ملی شهردار نام گذاری شده است اظهار داشتند: خداوند سبحان را شاکریم که توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، تمسک به اندیشه های والا و ناب امام راحل (ره) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را به ما اعطاء فرمود و خدمت گذاری دراین نظام مقدس افتخاری است بس عظیم که اجر و پاداش آن را فقط باید از خدای تبارک و تعالی و صاحب اصلی این انقلاب حضرت ولی عصر (ع) انتظار داشت.

🔹 مهندس اکبری شهردار خداجو نیز در این دیدار طی سخنانی، آسایش و آرامش شهروندان درفضای شهری را نتیجه زحمات شبانه روزی شهرداران متعهد و دلسوزی خواند که بار سنگین همه کمبودها و تنگناها را به دوش می کشند .

🔹 وی افزود: خدمات و توفیقات شهرداران موجب شده است تا شهرداری از یک مجموعه خدماتی به یک نهاد فرهنگی اجتماعی تبدیل شود.

🔹 وی اظهار داشت : بدون شک تعامل و همکاری شهرداری مراغه با مجموعه مدیریتی شهر خداجو از عوامل عمران و آبادانی خداجو و رفاه حال شهروندان منطقه بوده و خواهد بود.

🔸 مهندس مقتومی هم در این دیدار در سخنانی ضمن تشکر از حضور ارزشمند شهردار و اعضای محترم شورای شهر خداجو گفت: اساس برنامه و شعار اصلی ما در آغاز کار «مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند» بوده است که با تلاش شبانه‌روزی مجموعه شورای شهر و شهرداری این امر تحقق یافته است.

🔸مهندس مقتومی افزود: قدر این کنار هم بودن و تعامل دو سویه را بدانیم تا بتوانیم خدمات رسانی بهتر و به روزتر را برای مردم فهیم و قدرشناس منطقه ارائه دهیم.

🔸وی شهرداری ها را یکی از مجموعه های حساس برای سازندگی ، خدمات رسانی و بالندگی عنوان کرد و افزود: اقدامات شهرداریها در کشور تاثیر بسزایی بر نوع نگاه مردم نسبت به حکومت دارد چون مردم به دلیل ارتباط مستقیم و موثری که با شهرداری دارند با نگاه و حساسیت خاصی به آن نظاره می‌کنند.

🔸مهندس مقتومی در ادامه افزود: نامگذاری این روز به نام شهردار وظیفه ما را سخت‌تر کرده است و باید بکوشیم تا با الگوگیری از شهدایی همچون شهید بزرگوار مهدی باکری در جهت عمران و آبادانی میهن اسلامی گام برداریم.

🔹 گفتنی است در خاتمه این دیدار با اهدای لوح تقدیر از زحمات شهردار نمونه شهر تجلیل به عمل آمد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |