شما اینجا هستید
اخبار » رییس کمیسیون عمران، توسعه و تحقیق شورای اسلامی شهر مراغه نیز در این آیین گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر بود و امروز وظیفه ما درس گرفتن از آزادسازی خرمشهر است و باید این موارد را چراغ راه قرار دهیم.

👈 رییس کمیسیون عمران، توسعه و تحقیق شورای اسلامی شهر مراغه نیز در این آیین گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی آزادسازی خرمشهر بود و امروز وظیفه ما درس گرفتن از آزادسازی خرمشهر است و باید این موارد را چراغ راه قرار دهیم.
مهندس حسین شیخ فرجی تصریح کرد: خدمت به مناطق حاشیه و تقسیم امکانات به صورت عادلانه از اولویت‌های شورای اسلامی شهر مراغه است.
وی تاکید کرد: کمک و همیاری دستگاه‌های متولی را در این خصوص خواستاریم و انتظار همکاری داریم.
وی به مشکلات شهرک زیباشهر اشاره کرد و افزود: متاسفانه برخی از شرکت‌ها به تعهدات خود در شهرک‌ها عمل نکرده‌اند و بسیاری از مشکلات امروز آن‌ها از این رو است و مجموعه مدیریت شهری برای رفع آن‌ها ورود کرده است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر مراغه خاطرنشان کرد: پیگیر بودجه مصوب بازآفرینی شهری و بودجه مسیر سلامت هستیم و امیدواریم با همراهی دولت این امر محقق شود.
مهندس شیخ‌فرجی تاکید کرد: در نظر داریم که امسال ۸۰ هزار تن آسفالت‌ریزی در سطح شهر صورت گیرد.
وی به دیگر برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری اشاره و اعلام کرد: یکی از اصلی‌ترین مشکلات حوزه عمران شهری نبود معدن بود که خوشبختانه معدنی شناسایی شده است و  همچنین بهسازی و افزایش ظرفیت کارخانه آسفالت به سه‌برابر از دیگر برنامه‌های حوزه عمران شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه است.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |