شما اینجا هستید
اخبار » نفرات و تیم‌های برتر مسابقات سه گانه ارتش در مراغه معرفی شد

رقابت‌های ورزشی سه‌گانه ارتش(ترای‌اتلون) جمهوری اسلامی ایران به صورت تیمی و انفرادی در بوستان یادگاران مراغه به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه و پادگان امام رضا(ع) این شهرستان برگزار شد و بخش تیمی آن با قهرمانی «تیپ ۶۵ تهران» به پایان رسید.

 به گزارش روابط‌عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه، در این رقابت‌ها که با شرکت ۸۰ ورزشکار و ۷۰ نفر عوامل اجرایی برگزار شد، تیم‌های تیپ ۳۵ و هوانیروز نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.
در بخش انفرادی این رقابت‌ها نیز امیرارسلان الیاسی مدال طلا گرفت، علی اکبر بذری صاحب گردن‌آویز نقره شد و یعقوب خزائی به مدال برنز رقابت‌ها دست یافت.
همچنین در بخش میکس مسابقات سه گانه مرکز پیاده شیراز به مقام سوم، تیپ گروه ۳۱۶ همدان به مقام دوم و گروه ۱۱ توپخانه مراغه به مقام قهرمانی دست یافت.
سرتیپ دوم ستاد حاتم سیفی فرمانده پادگان امام رضا (ع) مراغه در مراسم اختتامیه این مسابقات از زحمات مجموعه مدیریت شهری و عوامل برگزار کننده قدردانی کرد.
این دوره از مسابقات سه‌گانه ارتش امروز در رشته‌های شنا، دوچرخه سواری و دو و میدانی برگزار شد.
مجموعه بوستان یادگاران شهرداری مراغه با داشتن امکانات و محیط‌های ورزشی مختلف از جمله زیرساخت‌های مناسب برای ورزش‌های آبی و قرار گرفتن در مسیر رودخانه دائمی صوفی‌چای ‌می‌تواند میزبان خوبی برای مسابقات کشوری و بین‌المللی باشد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پایگاه اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر مراغه |